O czym świadczy silny ból w stopie?

Witam od okolo miesiaca mam bole w prawej stopie ale w roznych miejcach ledwo chodze zrobilem test na dne moczanowom mam lekko ponad norme ale noga nie jest opuchnieta no i boli w roznych miejcach wiem ze przy dnie atak nastepuje na duzy paluch a in mnie nie poli nogi moge dotykac dopiero przy silnym uscisku albo chodeniu odczuwam bardzo silny bol

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy gdzie dokładnie jest ból i czy występują także inne objawy. A jakie badanie zostały wykonane ? Jakieś obrzęki ? Zaczerwienienie ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu lekarz zdecyduje o dalszej diagnostyce