O czym świadczy uczucie zmęczenia i stany depresyjne?

Witam. Od dłuższego czasu ciagle czuję się zmęczona, serce bije mi raz szybciej, raz wolniej, ogólnie wydaje inny dźwięk niż powinno, czasem bez powodu robi mi się nie dobrze, słabo. Mam omamy węchowe. Raz czułam jakieś perfumy a raz jakiś brzydki kwaśny zapach. I wiem, że czułam je tylko ja ponieważ tych zapachów nie było w rzeczywistości. Miewam także problemy żołądkowe. Mam często stany depresyjne, żyję w stresie i nie wiem czy to od tego ale boję się że jestem chora. Proszę mi pomóc...

Witam
Problem jest złożony i wielowątkowy i proponuję zacząć od dobrego terapeuty, lub psychiatry,który pokieruje dalej...
Pozdrawiam
Anna SZyda

Witam
Opisane przez Panią objawy zapewne mają podłoże
emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem Pani dolegliwości jest brak snu,
przeżywane emocje, długotrwały stres przemęczenie
czy przykre doświadczenia z przeszłości.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji
Zachęcam do psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu .
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
W szczególnych przypadkach możliwe są konsultacje
online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie