Obecność guzków w piersi u 20-latki

Witam. Mam 20 lat. Jakiś czas temu wymacałam sobie w lewej piersi 3 twarde guzki. Jeden duuzy i wielkością przypomina winogrono i 2 mniejsze bardziej spłaszczone i przypominaja zgrubiony płat. Nie boli przy dotykaniu. Z obawy codziennie zaczęłam dotykać, uciskać aż zaczęłam odczuwać sporadyczne i lekkie bóle w tym miejscu, mam nadzieję, że to od tego częstego dotykania. Wiecie, co to może być ? Prosze o Pomoc.

NIE WIEMY!!! NIE ISTNIEJE STAWIANIE DIAGNOZ ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! - BEZ ZBADANIA PACJENTA!!! PROSZĘ PILNIE UDAĆ SIĘ DO GINEKOLOGA LUB ONKOLOGA!!! zż