Obniżenie poziomu białych krwinek oraz płytek krwi

Witam serdecznie. Od ok. 3 lat niepokoją mnie moje wyniki badań krwi, które wskazują obniżenie poziomu białych krwinek oraz płytek krwi. Pozostałe wyniki morfologii ogólnej, tj. HCT, RBC, HGB, MCV, MCHC oraz MCH są w normie. W tym czasie morfologia zawsze jest taka sama, tj. wykazująca: WBC - 3,3, NEU - 1,88, LYM - 1,16, BASO - 0,01 0raz MPV - 9,0. Endokrynolog zdiagnozował u mnie Hashimoto. TSH, FT3 i FT4 - w normie, ATG - 219,1 i A-TPO - 690,2. USG tarczycy prawidłowe. Proszę poradę.

Autoimmunologiczna choroba ( autoagresja w kierunku własnych narządów ) u Pani dotyczy tarczycy, krwinek białych i płytek krwi oraz nie jest jawna czyli łagodna.
Wskazania kontrola hematologiczna i okresowa endokrynologiczna.
W tej chwili nie ma powodów do leczenia :)