Obumarła ciąża a związek z endometrium

Witam Moje endometrium, 6 dni po owu(potwierdzona)-6mm. W 2015 obumarła ciąża w 8 tc-miałam zabieg. Lekarz, który przeprowadzał zabieg na wizycie kontrolnej powiedział, że mam bliznę po zabiegu i może być problem z zagnieżdżeniem. Zawsze miałam skąpe miesiączki, ale teraz są bardzo skąpe. Czy to może mieć związek z endometrium? Gin powiedział, że nic nie można z endo zrobić, aby je pogrubić. Co Pani sądzi bo czuję się bezsilna, a bardzo zależy mi na ciąży. Pęcherzyki ładnie przyrastają i pękają.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.