Odczuwanie bólu i dyskomfortu podczas seksu

Witam Mam problem w czasie penetracji, kiedy mój partner próbuje wejść odczuwam ból, dyskomfort i czasem zadarza się także krwawienie. Nie jestem dziewicą, nie mam problemu z suchością pochwy ani żadnych chorób czy też zmian. W czasie badania ginekologicznego nawet z wprowadzeniem wziernika był problem. Jak temu zaradzić ? Stosujemy maści, kremy, ale penetracja dalej jest problemem. Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Proszę ponownie udać się z tym problemem do ginekologa. To on powinien wyjaśnić w jaki sposób trzeba postępować w czasie współżycia i jakich środków użyć, aby ulżyć Pani dolegliwością w czasie stosunku.