Odczuwanie dyskomfortu w żołądku od 1,5-miesiąca

Witam. Od 1,5 miesiąca czuję dyskomfort w żołądku. Po wizytach u lekarzy dostałem (nolpazę, emanerę, zirid) wrócił apetyt ,nadal czułem żołądek, dyskomfort utrzymywał się cały dzień. 2 wizyta zmiast nolpazy biorę gasec wieczorem.Czuję się gorzej jak przed 1 lekami. Schudłem do 21.10 3-4kg jak apetyt mi wrócił waga stanęła w miejscu może lekko przytyłem. Gastroskopia 1 grudnia. Czy brać w ten sposób leki i czy w miarę możliwości przyspieszyć gastroskopię?Bardzo proszę o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Powyższe objawy wymagają wykonania gastroskopii, więc jeżeli nigdzie nie znalazł Pan wcześniejszego terminu gastroskopii, proszę czekać do wyznaczonego.
Pozdrawiam