Opis gastroskopii a odpowiednie leczenie

Dzień dobry Proszę o podanie leczenia w moim przypadku.Opis badania gastroskopii: Przełyk:światło, błona śluzowa prawidłowa. Linia graniczna regularna na szczycie fałdów błony śluzowej żołądka.Wpust na wprost i w inwersji prawidłowy. Żołądek:jeziorko śluzowe obfite, pod barwione żółcią.Ściany żołądka podatne na insuflację powietrza.Układ fałdów błony śluzowej prawidłowy.Błona śluzowa sklepienia, trzonu, kąta i Antrim obrzęknięta, lekko przekrwiona.DGN.: Zapalenie błony śluzowej żołądka

W takim przypadku stosuje się dietę jak w chorobie wrzodowej żołądka oraz w niewielkich dawkach leki obniżające kwasowość soku żołądkowego. O wszystkim powinien zadecydować lekarz, który kierował na gastroskopię.