Opis kolonoskopii u 25-latki

proszę o pomoc w interpretacji wyników kolonoskopii: Per rectum bz. Instrument wprowadzono do niezmienionej kątnicy. Przygotowanie średnie/zaleganie dużej ilości stolca/. Uwidoczniona śluzówka o zachowanym rysunku naczyniowym. Mam 25 lat, mialam anemie z niedoboru żelaza (teraz hb jest w normie a zelazo wyzsze niz wczesniej) mam też wrzody żołądka i przepuklinę rozworu przełykowego. Czy tznze jelito jestnie spr a badnie nie waznea?lekarz nie zalecil powtorki nartwie sie ze cos nie tak

Lek. Tomasz Budlewski

W powyższym opisie badania nie ma zaznaczonych patologii, wynika z niego, że w badaniu nie wykryto nieprawidłowości. Jedynym jego mankamentem było nie zbyt dobre przygotowanie do zabiegu.