Opis USG kolana lewego

Panie doktorze, prosze mi zasugrowac jakie jest dalsze postepowanie i jak Pan ocenia taki opis usg kolana lewego?: Pękniety rog tylny łąkotki bocznej. Waskie pasemko hipoechogeniczne w łakotce przysrodkowej niejednozaczna (ponizej 1mm, bez uskoku). W ach nadrzepkowych plyn (6-7mm z proliferacjami maziowkowymi. W wywiadzie przebyte i nadl trawajace stany zapalne barku (podnao diprophos)-do dlaszej diagnostyki w kierunku chorob ukladowych.Dodatkowo proliferacje maziowkowe sredniego stopnia.

Szanowna Pani,
Myśle ze wymaga Pani pilnej konsultacji u specjalisty ortopedy ponieważ opis USG kwalifikuje Panią do artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak