Opóźnienie o 38 godzin w przyjęciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej

Po przeriwe 7 dniowej zapomniałam przyjąć kolejną tabletkę i spózniona bylam o 38 godzin (1 dzien z hakiem), przyjełam jedna tableke, gdy sie zorientowalam, teraz mam wziąśc kolejna o zwyklej porze? i jakie jest ryzko zajścia w ciąże w przypaku stusounku w 8 dniu przerwy?

prosze kolejne tabletki przyjmować normalnie co 24h ( po 38 godzinach powinna Pani przyjąć 2 tabletki. ) i zabezpieczać się dodatkowo przez 2 tyg.