Paniczny strach przed wojną

Panicznie boje się wojny. Mam obrazy własnej śmierci; gwałt tortury spalenie żywcem. Nie umiem się pozbyć tego na zawsze pomimo ze czasem lęk się zmniejsza. Chce umrzeć zanim zacznie się wojna ale nie umiem zdecydować się na samobójstwo "wprost". Kiedyś próbowałam się zaglodzic ale na bardziej zdecydowane sposoby braklo mi odwagi. Dodam że lecze sie psych na depresje od paru lat.

Warto pracować nad tym ze swoim psychoterapeutą. Ten emocjonalny, lekowy obszar jak najbardziej da się przepracować w psychoterapii, dlatego zachęcam do zaangażowania i pracy nad sobą.