Plamienie po pominięciu tabletki

Dzień dobry Od ponad roku stosuję tabletki hormonalne Microgynon21. Pierwszy raz zdarzyło mi się pominięcie 11tej tabletki. Ponieważ minęło 23 godz przyjęłam ją jak najszybciej i za chwilę wzięłam kolejną o normalnej porze. Następnego dnia czyli wczoraj wystąpiło plamienie a dziś wygląda to jak początek krwawienia menstruacyjnego. Do końca opakowania pozostało 8 tabletek. Nie mogę dodzwonić się do mojego ginekologa i po prostu nie wiem co robić. Dodam jeszcze, że 10 dni temu brałam antybiotyk 3 dniowy Azimycin500

Szanowna Pani, może Pani stosować normalnie ale przez 7 dni należy dodatkowo się zabezpieczać. Pozdrawiam