Podejrzenie wczesnych objawów ciąży a negatywny wynik testu ciążowego

Witam Mam 28 lat od trzech miesięcy staramy się o dziecko. OKRES miałam regularnie teraz okres spóźnia się 14 dni, mam bóle brzucha jak przy okresie, i ból kręgosłupa. Robiłam testy ciążowe ale wyszły negatywnie. Wizytę u ginekologa mam dopiero za trzy dni i martwię się bo dużo się czyta o poronieniach.

Nie jest możliwe stwierdzenie ani wykluczenie ciąży z poziomu portalu. Proponuję poczekać na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.