Podwyższone d-dimery po 2. tygodniach od urazu

po 2-ch tyg od urazu podwyższone d-dimery tj839 w badaniu o godz 17 czy to groźne? Proszę o inf jakie jeszcze pownnam zrobić badanioa aby doprecyzować diagnozę

Lek. Rafał Gryszkiewicz

D-dimery nie mają znaczenia rokowniczego w przebiegu urazu. Przede wszystkim wskazany jest kontakt z lekarzem, ustalenie przyczyny i zaproponowanie leczenia urazu i jego następstw.