Pominięcie 10 tabletki antykoncepcyjnej Silvin 30

Dzien dobry biore silvin 30 od bardzo dawna zapommnialam wziac tabletki 10 na drugi dzien dostalm plamnienie ale ostatnio mam strasznie silny stres i nerwy czy to moze byc przyczyna/ Ominęlam ta tabletke ii biore dalej prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zapomnianą tabletkę powinna Pani przyjąć niezwłocznie jak tylko sobie Pani o niej przypomniała. Wystąpienie plamienia generalnie jest przyczyną pominięcia tabletki, aczkolwiek stres także nie jest w tej sytuacji bez znaczenia.