Powody do obaw po stosunku bez zabezpieczeń

Witam 25-go sierpnia kochałem się z dziewczyną, przy "wychodzeniu" zsunęła mi się prezerwatywa, dziewczyna miesiączkę dostała 29-go sierpnia, a powinna dostać 1-go września (nieregularne cykle). Miesiączka trwała ok 7 dni i przebiegała tak jak zawsze. Po dziś dzień nie ma w ogóle żadnych objawów wskazujących na ciążę, jednak planowo kolejną miesiączkę powinna dostać wczoraj, ale nie dostała. Czy są jakiekolwiek powody do obaw?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test.