Problemy z akceptacją siebie i obawy przed maturą

Witam. Bardzo prosze o pomoc. Nie potrafie poradzic z akceptacja siebie.. Czym wiecej wkładam wysiłku w daną rzecz np. naukę do matury w tym roku tym jest mi ciezej przyswajać wiedzę.. Bardzo zalezy mi na egzaminie.. Ale z nia na dzien trace pewnosc,czy warto przystapic do niego.. Do tego wszystkeigo dochdzą rozne dziwne mysli..

Witam.. zauważyłem, że mieszka Pani w Białymstoku. Zapraszam do Ośrodka Psychoterapii przy ul. K.Ciołkowskiego 49, którym kieruję,gdzie, w bezpośrednim kontakcie z terapeutą uzyska Pani więcej i bardziej miarodajnych informacji niż korespondencyjnie.Koszty terapii pokrywa NFZ. Rejestrujemy nowe osoby wyłącznie telefonicznie nr 85 6538886. Pozdrawiam i zapraszam

Dzień dobry.

Opisała Pani w zasadzie dwie przyczyny, których kumulacja powoduje Pani problemy. Pierwszą (i, jak się wydaje, zasadniczą) jest akceptacja i wiara w siebie oraz swoje możliwości. Drugą może być wzrastające napięcie i stres i wywołane zbliżającym się egzaminem, powodujące trudności w przyswajaniu wiedzy.
Sugerowałbym konsultację psychologiczną oraz, w razie konieczności, podjęcie terapii, która mogłaby Panią wzmocnić w pokonaniu trudności.

Pozdrawiam.