Promieniujący ból brzucha

Dzien dobry. Mam problem poniewarz o tygodnia boli mnie brzych w okolicach miednicy. To jest takie uczucie jak bym miala tam siniaka. Na poczatku zaczelo bolec podbrzusze a potem boj sie przeniosl i do tego promieniuje az do nogi. Mialam robiony mocz i krew. Lekarze stwierdzili ze wyniki sa wporzatku ale ja czuje ze cos jest nie tak

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, konieczne może się okazać wdrożenie dalszej diagnostyki (USG) i konsultacja ginekologiczna, w celu wykluczenia infekcji miednicy mniejszej.