Proszę o pomocy - o co w tym chodzi?

Mam poważny problem, okres zawsze miałam regularnie, co do dnia. Aż tu tego miesiąca spóźnił mi się 5 dni, potem 6 dnia miałam śluz różowy czy coś podobnego, a kolejnego dnia, można powiedzieć że normalny okres. Ostatnio nie chorowałam, nie stresuje się itp. Więc o co w tym wszystkich chodzi. możliwe ze w końcu jestem w ciąży???

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli podejrzewa Pani ciążę, proszę wykonać test ciążowy. Możliwe jednak, że jest to jedynie jednorazowe zaburzenie cyklu, jaki ma prawo wystąpić co jakiś czas u każdej kobiety. W przypadku wykluczenia ciąży i powtarzania się znacznych nieregularności cyklu, połączonych z plamieniami przed miesiączką w kolejnych miesiącach, proszę się udać do swojego lekarza ginekologa. Problem będzie miał w takim wypadku najpewniej hormonalne podłoże.

Pozdrawiam serdecznie!