Przyjmowanie kwasu foliowego a gazy, częste oddawanie kału i stolce z krwią

Mam problem. Łykam od okolo 2tygodni kwas foliowy Folik. Od mniej więcej tego momentu mam straszne gazy. Cokolwiek bym nie zjadła to od razu mnie mecza. Nigdy tak nie miałam. Dodam również ze pojawily sie częste oddawanie kału, przedtem mogłam chodzić tylko 2-3razy na tydzień a teraz jest kilka razy na dzień. Dodam ze zaobserwowalam u siebie stolce z krwią juz dawno. Również jak oddaje gazy niekiedy sa z krwią albo wydziela sie z nich taka maź kałowa rzadka. Dodam ze doszly bole brzucha.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z gastrologiem. Opisane objawy najpewnej nie są związane z przyjmowaniem kwasu foliowego, natomiast mogą wynikać z wielu przyczyn gastrologicznych.