Silny i skurczowy ból brzucha

Jakiś czas temu w nocy obudził mnie silny skurczowy ból brzucha. Bolało tak jakby z natężeniem, po chwili zaczynało boleć strasznie i przestawało i tak co chwile. Badania CRP,OB,Morfologia,Dimery,USG j.b wszystko w normie. Stolec skąpy,luźny, bez krwi częsta zgaga. Gastroskopia ok. Ostatnio miałem to samo. Boli jeszcze delikatnie przez 2 dni. Ból zlokalizowany na środku. Proszę o pomoc

W takim przypadku zalecałbym rozważyć jeszcze kolonoskopię, gdyż objawy mogą być związane ze złą pracą jelita grubego. Dobrze byłoby w tej sprawie jeszcze skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem.