Skąd te objawy i co mi dolega? Jestem chora?

Ostatnio czuję się ciągle zmęczona, senna, śnią mi się różne rzeczy, nie potrafię się skupić. Często boli mnie głowa, jestem jakby nieobecna, kręci mi się w głowie. Nic mi się nie chce robić, po prostu nie mam ochoty. Nie mam też apetytu. Co mi jest?

ponad rok temu

Witam!

Objawy, które Pani opisuje mogą mieć podłoże fizjologiczne, ale mogą wynikać także ze zmiany pory roku i stanowić podłoże depresji sezonowej.

Jeżeli badania okażą się dobre, to warto pomyśleć np. o zmianie trybu życia. Brak nasłonecznienia, ograniczona ilość przebywania na powietrzu mogą przyczyniać się do opisanych przez Panią objawów.

Proszę przyjrzeć się w jaki sposób funkcjonuje Pani na co dzień, zastanowić się co może Pani zmienić w swoim trybie życia. Pomocne będą także zajęcia związane z zainteresowaniami, nawiązywanie kontaktu z innymi ludźmi.
Pozdrawiam