Spadek wagi ciała podczas suplementacji magnezu

Witam Codziennie biore wg zalecen 1 tab magnezu. Do tego stosuje tabletki antykoncepcyjne. Magnez zalecil mi kardiolog bo pije duzo kawy oraz mam niskie cisnienie 90/60 i dosc wysoki puls 90. Od jakiegos czasu bez diety spada mi waga. Teraz jest 59 przy 172cm. Powiedziano mi ze to przez magnez. Powiem tylko ze czuje sie dobrze. Tylko troche mnie ten spadek wagi martwi. Magnez i tabletki antykoncepcyjne biore od ok roku. Magnez nie zawsze biore codziennie. Prosze o odpowiedz

Pani waga ciągle mieści się w granicach normy, nie ma więc jeszcze powodów do niekopoju. Prosze monitorować sytuację i jeżeli waga spadnie poniżej 57 kg udać się do lekarza oraz dietetyka.