Sposoby na pozbycie się brzuszka dla 42-latki ze stwardnieniem rozsianym i niskim ciśnieniem

DZIEŃ DOBRY MAM FIGURĘ JABŁKA JESTEM CHORA NA SM I NISKIE CIŚNIENIE CHCIAŁABYM STRACIĆ BRZUCH CHODZĘ TYLE ILE MI POZWALAJĄ NOGI SZYBKO SIĘ MĘCZĘ JEM 4 X DZIENNIE PIJĘ KAWĘ INKĘ Z BŁONNIKIEM Z MLEKIEM NIE SŁODZĘ MAM SKAZĘ BIALKOWĄ CHODZIŁAM NA SIŁOWNIĘ NA BIERZNIĘ I ROWER ALE OD MIESIĄCA MAM ZAWROTY GŁOWY NIE WIEM JAKIE ĆWICZENIA WYKONYWAĆ ABY STRACIĆ BRZUCH

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

Witam,
Polecam Pani mądre podejście do diety, czyli medyczny program żywienia metabolic balance. Raz na zawsze rozwiąże Pani problemy z żywieniem w SM, są genialne skutki prowadzenia pacjentów w Niemczech głównie (tam metoda się urodziła), robi się to na podstawie 36 badań krwi żylnej. Proszę poczytać i naprawdę wziąć sobie moja radę do serduszka...
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że ta informacja zmieni Pani życie ;D

Dzień dobry!
W kwestii odżywiania powinna Pani zgłosić się do dietetyka w celu ustalenie dobrze zbilansowanej diety, która zapewni Pani optymalne odżywienie organizmu z uwzględnieniem chorób i pomagającej w redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo aktywność fizyczna, ale najlepiej pod okien doświadczonego trenera. Pozdrawiam!