Ssący ból żołądka i uczucie zakwasów a stosowanie Mesopral

Witam od 6 dni biorę mesopral 20 1 tab rano lekarz przepisał mi na kłucie i dyskomfort z prawej strony żoładka i girzki smak w przełyku odkąd biorę tabl w nocy budzę się i czuje ssący ból żołądka jakby straszny głód i lekkie mdłości jak napiję się wody to przechodzi. Kiedy kładę się na prawy bok to czuje jakbym miała lekkie zakwasy i przy poruszaniu się też to czuje pod piersią do biodra cały bok.czy to coś poważnego? We wrześniu 2014 robiłam usg morfologia i próby wszystko ok co to może być

Piotr Pilarski

Myślę, że ma to związek z chorobą żołądka. Nie ma powodu do niepokoju. Prosze dalej stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.