Stosowanie Helides 40mg przy bólach żołądka

Mam pytanie zaczoł mnie 2 tyg temu boleć żołodek po 3 dniach lekarz rodzinny pszypisł mi helides 40 mg ale po 7 dnich nie przeszło.Po skierowaniu do szpitala miałam wykonane rtg,usg,i gastroskopie badania wyszły dobre lekasz pszepisał mi controloc40 po 1 tabletce biore już 5 dni popray nie widać a mam go na 4 tyg.Moje pyt czy w tym kierunku wszystkie badania zostały wykonane nie czy po tych tabletkach powino pomóc.Dziekuje

Jeśli ani Helides ani Controloc Pani nie pomógł, to prawdopodobnie Pani dolegliwości nie są związane z żoładkiem. Doradzałbym konsultację u doświadczonego gastroenterologa.