Stosunek podczas dni płodnych a owulacja

Witam, Do stosunku doszło w drugim dniu moich dni płodnych. Owulacja przypada na 4 dni po odbytym stosunku. Dziś zaobserwowałam niewielkie krwawienie. Czy to plamienie implantacyjne? Czy może oznaczać coś zupełnie innego? Dodam, że od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie nieprzyjemny i intensywny zapach wydzieliny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonów płciowych lub infekcją. Niemniej jednak nie mogę wykluczyć, że doszło do zapłodnienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko to tak na prawdę ocenić. Może to być implantacja a także inne powodu. Stosunek w podanym dniu predysponuje do ciąży. Natomiast brzydki zapach wydzieliny może sugerować infekcje. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.