Swędzenie skóry w okolicach intymnych i niewielki guzek na wzgórku łonowym

Witam. Od dwóch lat borykam się z problemem swędzącej skóry w okolicach intymnych. Byłam już u kilku lekarzy, stosowałam różne leki, ale nic nie pomogło. Ostatnio do tego odczuwam nie wielki guzek na wzgórku łonowym , którego nie boli i nic z niego nie ''wycieka'', jest odczuwalny tylko pod dotykiem palca. Co to może być ? Proszę o pomoc.

witam,
byc może to zwykłe podrażnienie alergiczne na proszki do prania lub bieliznę nie-bawełnianą.
Żel Fenistil również nie niweluje świądu?
guzek wyczuwalny może być powiększonym gruczołem łojowym