Test ciążowy - negatywny

Mam 19 lat, kochałam się z chłopakiem 4 marca, jak mniemam w dni płodne. Później okres spóźnił mi się 6 dni i zamiast 18 marca dostałam go 24 marca. Trwał normalnie 6 dni, może był odrobinkę mniej bolesny. Jednak od kilku dni przed tym okresem aż do teraz mam dosyć wzdęty brzuch. Cały czas odczuwam ból w dole pleców, podbrzuszu, promieniujący czasami aż do prawego kolana, ból mniej więcej taki jak w czasie miesiączki, ale właśnie oprócz tego w dole pleców. Czasem pobolewają mnie piersi, co zdarzało się bardzo rzadko, a jeśli już to przed samą miesiączką. Poza tym zawsze miałam bardzo dużo śluzu, teraz jest go bardzo bardzo mało. Zrobiłam do tej pory 3 testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywnie, ale w internecie pełno jest wypowiedzi, że mimo negatywnych testów i dostania miesiączki można być w ciąży. Zanim pójdę do lekarza chciałabym w ogóle wiedzieć co mogę od niego usłyszeć i takie też jest moje pytanie.

Witam serdecznie!
Domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki po 14 dniach od daty zbliżenia. Jeżeli wszystkie trzy były wykonane po tym okresie, to szansa na bycie w ciąży jest znikoma. U niektórych pacjentek w pierwszym trymestrze ciąży dochodzi do występowania cyklicznych krwawień, jednak zwykle mają one zmieniony charakter- są mniej obfite. Opisywane przez Panią dolegliwości raczej nie świadczą o ciąży. Są to bowiem jej objawy późniejsze. Na początku zwykle dochodzi do zatrzymania krwawienia, nadmiernej senności, zmian apetytu, występowania metalicznego smaku w ustach i innych. Niestety nie jestem w stane powiedzieć Pani, co powie Pani lekarz w trakcie wizyty. On ma bowiem tę przewagę, że Panią zna, ma możliwość uszczegółowienia wywiadu a także Pani zbadania. Wzdęcie brzucha jak i ból kręgosłupa może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi i zatrzymaniem wody w organiźmie. Ze względu na krótki czas trwania objawów nie można tego przesądzać. Ból podbrzusza z promieniowaniem na plecy może być objawem zapalenia przydatków (tym bardziej, że dolegliwości pojawiły się w czasie krwawienia) lub torbieli. Konieczna jest wizyta u specjalisty, który na podstawie badania postawi właściwe rozpoznanie.
Pozdrawiam.