Uczucie pełności i ciężkości w miednicy

Bóle podbrzusza Uczucie pełności/ciężkości w miednicy Nadmierne krwawienia (skrzepy), w tym przedłużające się miesiączki lub plamienia międzymiesiączkowe, które mogą prowadzać do anemii. Ucisk na pęcherz moczowy prowadzący do częstego oddawania moczu lub uczucia parcia na mocz Ucisk jelit prowadzący do zaparć i wzdęć. Ucisk na część krzyżowa kęgosłupa Niepłodność

Witam,
Z psychoterapeutycznego punktu widzenia może Pani przyjrzeć się problemowi "zapełnionej"macicy poprzez wizualizację i inne techniki pogłębiania wglądu w ten problem i następnie pokierowania nim zgodnie z potrzebami.Często w takich wewnętrznych niezgodnościach nie działa nawet in vitro.
Zapraszam więc do bezpośredniego kontaktu z terapeutą,także w naszym OHIP.