Uczucie ucisku w lewej stronie brzucha pod żebrami

Witam serdecznie, Mam uczucie ucisku po lewej stronie brzucha pod żebrami. Nie jest to ból lecz jest to dyskomfort jakby coś tam w środku było,uciskało.Badania które miałem robione do tej pory: -morfologia-ok -USG jamy brzusznej-ok - badanie na krew utajoną w kale-brak - badanie na lamblie-brak oddaje kilka razy w tygodniu luźniejszy stolec,regularnie,nie jest to biegunka taka papka.odbija mi się (praktycznie po każdym posiłku) i przelewa w brzuchu (burczenie). Co to może być? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza.