Usunięcie tarczycy i ból pomiędzy łopatkami

mam 38 lat jestem po usunieciu tarczycy i mam dziwne bole lekarze niepotrafia mi pomoc.Bol zaczyna sie miedzy lopatkami i opasuje cala klatke gniecie mostek czuje drzenie w calym ciele dochodza zawroty glowy a czasami w nocy serce kolacze mam wrazenie ze zaras zaslabne udezenia goraca zaraz zimno i ogolne drzenie ciala .Strasznie sie boje mam 2 letnie dziecko

Witam serdecznie.
W takiej sytuacji przede wszystkim należy oznaczyć stężenie wolnych hormonów tarczycy - ft3 i ft4. Być może przyjmowana dawka preparatów tarczycy jest dla Pani zbyt duża i wyindukowała objawy nadczynności objawiające się w ten sposób. Warto oznaczyć również poziom elektrolitów (Na, K, Mg, Ca, PO4) i wykonać ekg. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje całością postępowania.