Ból między łopatkami promieniujący do mostka

Witam od jakiegos czasu odczuwam bol miedzy lopatkami jest tak silny ze budzi mnie w nocy czesto ten bol promieniuje do mostka i czuje w okolicy mostka takie rozpieranie mam problemy z cholesterolem i wysokim poziomem zelaza i hemoglobiny prosze o pomoc bo obawiam sie ze to moga byc problemy z sercem a moze to tetniak bo miala w rodzinie takie przypadki.

Przyczyn tego bólu może być wiele, ale biorąc pod uwagę obciążenia przez pana podane, proponuje nie zwlekać i udać się do lekarza POZ który będzie mógł pana zbadać ( nie ma co panikować, ale lepiej dmuchać na zimne ) i ocenić prawdopodobną przyczynę pana dolegliwości.