Wcześniejsze zażycie tabletek antykoncepcyjnych

dzien dobry mamam problem ponieważ pomyliwszy mi sie dni tygodnia i myślałam ze zapomniałam wziąśc tabletke antykoncepcyjna z czwartku i w piątek wzięłam tabletke tak jakby z piatku i z soboty myslać ze wziełam tę z czwartku i piatku i nie wiem czy ochrona bedzie zachowana czy cos jest nie tak

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Będzie Pani chroniona, jedyna zmiana to skrócenie tego cyklu o jeden dzień.