Ryzyko ciąży po zsunięciu się prezerwatywy przy braku wytrysku

Witam! Mam pewien problem. Otóż podczas stosunku z chłopakiem (na początku) zsunęła mu się prezerwatywa do połowy, jak twierdzi nie miał wytrysku ani nic podobnego, za ok. 2 dni dostałam miesiączkę, co dziwne nie była ona taka jak do tej pory. tzn. nie była obfita. Dodam też, że to był mój pierwszy raz z nim. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Czy w ogóle można mówić o ciąży?

Witam serdecznie! W opisanej sytuacji nie doszło do całkowitego zsunięcia prezerwatywy, a tym samym do wylania jej zawartości do pochwy. Ryzyko ciąży tym samym jest znikome. Ze względu na stosunek mający miejsce na 2 dni przed spodziewaną miesiączką ryzyko to jest tym niższe, właściwie bliskie 0. Do zbliżenia doszło bowiem w trakcie trwania dni niepłodnych. Zmiana charakteru miesiączki musiała mieć inną przyczynę, np osłabienie, infekcja, stres. Pozdrawiam