Współżycie w dni płodne a brak ciąży

Staramy się o dziecko. Czy jeśli od dwóch miesięcy nie zachodzę w ciążę współżyjąc 13,14,17 dnia cyklu to coś jest nie tak? Bardzo się martwię :-(

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn utrudnionego zapłodnienia może być wiele ( proponuję wybrać się do ginekologa). Warto jednak pamiętać, że za bezpłodność uznaje się dopiero stan gdy po roku niezabezpieczonych stosunków (ok 3-4 na tydzień) nie dochodzi do zapłodnienia. Pozdrawiam