Wynik badania kręgosłupa 23-letniej osoby do analizy

kręgoslup - rtg odc. szyjny zniesiona lordoza z przednim punktem podparcia z tendencją do kifozy, zwyrodnienie C5-C6 odc. piersiowy skolioza prawowypukła odc. lędźwiowy skolioza lewowypukła, dyskopatia L4-L5, wyprostowana lordoza bóle rąk, ból nogi, cierpnięcie, utrata sily, ciągle zimne stopy, przy skręcie głowy uczucie prądu, bóle głowy, zawroty, bóle oczu, pogarszający się wzrok, ból/pieczenie w klatce piersiowej. Ból utrudnia poruszanie, w pozycji siedzącej ból również jest nie do zniesieni

Witam serdecznie,

Zobrazowane zmiany w kręgosłupie, mogą powodować dolegliwości, które Pani opisuje. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem ortopedą w gabinecie, w celu ustalenia dalszego postępowania.

pozdrawiam.