Wyniki badań krwi u 9,5-letniej córki, która jest blada, ma podkrążone oczy i poci się w nocy

Dziś odebrałam wyniki badań krwi mojej 9,5 letniej córki. Powodem zrobienia analizy krwi było: bladość twarzy, podkrążone oczy, potliwość w Nocy.Oto wyniki badań:WBC 7,77 ;RBC 4,78;HGB 13,4(norma do 13,2)HCT 39,7(norma 39,5),PLT 382(norma 367),w rozmazie EOS 8,2(norma 4);BASO 0,9(norma 0,06);retikulocyty w normie 1,01(norma 0,98-1,94)IRG-frakcja niedojrz.RET-3,6(norma 1,9),OB 7 w nor. By wykluczyć choroby tarczycy i nadnerczy hormonówTSH,fT4,DHEA,ACTH,kortyzol- w norm.Fosforany 1,7 (norma 1,52)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań powinny być zinterpretowane w oparciu o aktualny obraz kliniczny. Proszę zatem udać się z dzieckiem na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.