Z czym dokładnie mogę powiązać moje objawy?

Witam, od kilku miesięcy cierpię na prawie codzienne bóle głowy (co parę dni jest jednodniowa przerwa od bólu). Ból ma różne natężenie, jednak kumuluje się bardziej z przodu czoła. Od kilku tygodni tabletki na to nie pomagają. Dodatkowo ogromna senność, częste skurcze (najczęściej nóg) oraz wahania nastroju. Czego mogą to być objawy? Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Nie wiem co to może być i raczej tu na portalu nie uzyska Pan jednoznacznej diagnozy, gdyż jest do tego zbyt mało danych. Ale.. Przede wszystkim proponuję udać się na konsultacje z neurologiem i wykonać badania w kierunku neurologicznych źródeł tych trudności. Od tego należałoby rozpocząć diagnostykę. Pozdrawiam