Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne powiązane z zaburzeniami afektywnymi i osobowości mieszanych

Witam, Mam na imię Tomek, od 13 roku życia chorują na OCD, potem zostały mi dopisane diagnozy zaburzeń afektywnych oraz zaburzeń osobowości mieszanych. 2 hospitalizacje, leczenie farmakologiczne i 3 terapie w nurcie psychodynamicznym nie odniosły zamierzonego skutku. Obecnie mam 33 lata i pytanie, czy w Krakowie znajdę dobrych specjalistów pracujących w nurcie beh.-poz. mogących skutecznie pomóc mi w złagodzeniu objawów, lub choćby zaakaceptowaniu stanu rzeczy i nauczeniu żyć z tym obcążeniem ?

Witam serdecznie,
Pod poniższym linkiem znajdziesz ranking terapeutów z Krakowa: http://ranking.abczdrowie.pl/c/24,psycholog,641,krakow
Wspomniałeś, że chciałbyś uczestniczyć w terapii behawioralno - poznawczej. Poczytaj o terapii ACT (terapia oparta na akceptacji i zaangażowaniu) - jest to podejście należące do tak zwanej "trzeciej fali" terapii behawioralnych i poleca się je osobom, u których dotychczasowe metody leczenia nie odniosły zamierzonych skutków.
Pozdrawiam