Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmęczenie, gorączki, bóle mięśniowe a borelioza

Stara bolerioza? Kilka lat temu mialam otoczke, bralam antybiotyk. Mam objawy: czeste zmeczenie i gorączki np po wf(wszystkie wyniki w normie, TSH tez), zawroty głowy, zaburzenia równowagi, snu, jedzenia, bóle mięśniowe (w karku też się zdarzają, zaniki pamieci, braki koncentracji, mroczki, rozmazuje się, zanika, rozdwaja obraz. Mam depresję, nerwice. Soczewki -po 2tyg -wada większa. TKi EEG glowy mam ok. Test IGG: 5,0 - ujemny. Na forach ludzie z wieloletnią boleriozą też posiadali IGG ujemne.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Witam Panią Serdecznie,

Na bazie tego, co Pani napisała, myślę, że nie są to objawy boreliozy, tym bardziej że po wystąpieniu rumienia zażywała Pani antybiotyk. Wyniki kontrolne są w normie- takie, jakie powinny być.

W związku z wymienionymi objawami, proponuję konsultację neurologiczną. Napisała Pani, że ma depresję, nerwicę- dlatego zachęcam Panią również do konsultacji psychologicznej.

Dodatkowo chcę Pani powiedzieć, że siła pozytywnych myśli jest olbrzymia- myśl potrafi uzdrowić.

Czego Pani serdecznie życzę, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0

To wspaniale gdy psycholog diagnozuje boreliozę, która czasem stanowi zagadkę nawet dla lekarzy zajmujących się boreliozą.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0

cd- proszę udać się do lekarza zajmującego się diagnostyką leczeniem boreliozy. Co do depresji. Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy