Zwiększanie się brzucha po każdym posiłku
Od ponad 2 lat po każdym wysiłku powiększa mi się brzuch nieraz nawet trzykrotnie , nieraz nawet po jedzeniu. Czuję wtedy silne rozpieranie z pod żeber aż po podbrzusze. Nieraz mam do tego silny ból jakby chciało wszystko wyjść ze mnie. Wspomnę że miałam robione usg, kolanoskopie, gastroskopie wszystko w normie. Brałam przez pewien czas tabletki na wzdęcia ale to nie działa.Bardzo proszę o pomoc ,

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
sugeruje Pani udanie się do dietetyka oraz zmianę diety na lekkostrawną.
Pozdrawiam.