Ból brzucha 4 tygodnie po zabiegu łyżeczkowania

Jestem 4 tyg. po łyżeczkowaniu (poronienie) i do tej pory wszystko było w porządku - ból brzucha i trwało krwawienie tylko kilka dni, jednak teraz odczuwam ból w podbrzuszu z obu stron i po środku też. szczególnie uciążliwy kiedy długo chodzę i kiedy siadam. Brzuch jest jakby napuchnięty od środka - czuję jakby coś się tam działo. Od zabiegu jeszcze nie miałam miesiączki. Nie wiem czy to może dziwne objawy przed okresem czy co gorsze - komplikacje po zabiegu? Proszę o pilną odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy takie skłaniają do rewizji jamy macicy przez ginekologa. Proszę zgłosić się do lekarza.