Ból narządów płciowych męskich przy wypuklinie krążka międzykręgowego a wykonanie gastroskopii

2 miesiace mam wypukline krazka mk , od 2 tyg pobolewa mnie w okolicach narzadow pl meskich raz lub dwa i penis , od tygodnia kluje mnie z prawej lub lewej stronie brzucha , czsami boli mnie pod zebrami jak siedze , sa to lekie bole ktore mijaja i za jakis czas powtarzaja sie , badania sa w porzadku krew i mocz i usg ok , kazali gastroskopie zrobic , Zrobic ja ? od 2 dni mam zawroty glowy raz na dzien jak wstaje z lozka , czy to nerwica , problemy z nerwami , czy krwionosne - widoczne zyly

Witam. Opisane objawy mogą wynikać z samej obecności choroby zwyrodnieniowej stawów kręgosłupa, zakażenia lub kamicy układu moczowego - aby jednoznacznie określić przyczynę konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie. Oczywiście nie można wykluczyć również przyczyn natury psychogennej. Jeśli lekarz prowadzący zasugerował wykonanie gastroskopii sugeruje postępować zgodnie z jego zaleceniami.