Codzienny ból tyłu głowy, częsty ból uszu i drżenie wokół ust

Dzień dobry! Dlaczego boli mnie codziennie tył głowy (TK głowy w porządku ) przy tym czasami bolą mnie uszy, słyszę szumy lub piszczenie, często czuję drżenie mięśni wokół ust, nosa i policzków. Miewam nudności, ale niezbyt silne. Wszystkie badania krwi, usg, tk serca w porządku.Usg tarczycy, nerek zrobione, w porządku, badanie dna oka-w porządku. Stwierdzono u mnie silną nerwicę, choruję na nadciśnienie (biorę leki). Obsesyjnie wręcz boję się śmierci. Jak można mi pomóc?

Witam
Jeżeli lekarz stwierdził u Pani nerwicę to warto rozważyć skorzystanie z psychoterapii.
Zaburzenia nerwicowe są zwykle wynikiem głębszych , nierozwiązanych problemów.Same leki nie wystarczą ponieważ obniżają lęk, ale nie usuwają przyczyny.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak