Czy drętwienie twarzy może oznaczać guza mózgu?

Witam,moje objawy: - drętwienie twarzy -bóle głowy w różnych miejscach -mdłości -senność -brak apetytu -nerwowość -uczucie "guli w gardle " - uczucie czasami życia w innym świecie -brak chęci do życia -brak sił -drażliwość -duszności -szybkie męczenie się -bóle serca -bóle pleców w okolicy piersiowej - bol głowy czasami w jednym miejscu. EKG serca okej, wyniki krwi oprócz żelaza okej. Lekarz stwierdził nerwicę i anemię. Czy może to być coś jeszcze? Guz mózgu?

Witam Panią
Opisane przez Panią objawy wskazują na nerwicę.
Jeżeli jednak chciałaby Pani wykluczyć np. guz mózgu,
wskazana jest konsultacja z neurologiem, który pokieruje
dalszą ścieżką diagnostyczną.
Jeżeli wyniki będą w porządku, to znaczy że Pani dolegliwości
faktycznie wynikają z nerwicy.
Aby skutecznie wyleczyć nerwicę lękową oraz jej konsekwencje,
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno
z objawami jak i przyczynami nerwicy
oraz jej konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie