Czy wizyta u reumatologa wystarczy?

Witam, Man 31 lat, Kiedy byłam w wieku około 9 lat zaczely pojawiac sie ostre bóle kolegów (między łopatkami), promieniujace na klatkę piersiową oraz gardło. Bóle zdarzały się czasami raz w roku a czasami po kilkanaście razy w ciągu roku i trwały zazwyczaj od 2 do 4 godzin. Po urodzeniu pierwszego dziecka bol ustąpił na okres około 4 lat. Jednakże ostatnio znowu zaczęłam odczuwać ból pleców. Takie ataki trwające po 3 godziny zdarzają się przynajmniej raz w tygodniu. Byłam nie raz u lekarzy jednak wszystkie badania wychodzą prawidłowo ( krew, tarczyca, RTG kręgosłupa piersiowego). Ostatnio doszły mi kolejne objawy jak przemęczenie, problemy z koncentracją i okropne bóle kończyn. Ok kilku tygodni nasilily mi się drzenie prawej ręki w trakcie wykonywania czynności oraz drętwienie karku. Mam skierowanie do reumatologia czy to wystarczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej powiedzieć bez badania lekarskiego . Proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego