Delikatny guzek na prawej piersi niedaleko pachy

Witam, mam 21 lat. Od około miesiąca wyczuwam delikatny guzek na prawej piersi nie daleko pachy. Podczas kąpieli, badz przebierania sie lub chociazby przekrecania w nocy na druga strone czuje ze mnie boli. Ból promienieje na całą prawą ręke nie kiedy też czuje z lewej strony delikatny ból. Nikt u mnie w rodzinie nigdy nie chorował na piersi, nie było zadnych raków ani nic. Chciałam dodać, ze brałam wczesniej tabletki antykoncepcyjne ponad rok i escapelle jako dodatkową antykoncepcje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykryta w samobadaniu zmiana powinna być skontrolowana przez specjalistę ginekologa. Proszę zatem udać się na wizytę do poradni ginekologicznej.