Jak mogę poprawić sobie to trawienie?

Witam, mam problemy z trawieniem. Jedząc tak do ok. godz.15 jeszcze czuję się dobrze, ale jeśli zjadłabym coś później, czuje się pełna, jedzenie zalega, rano budzę się wzdęta, pełna i odbija mi się jajkiem. Bardzo nieprzyjemne uczucie i z tego powodu ostatni posiłek jem ok godz. 15, potem ewentualnie jakiś owoc. Co może być tego powodem? Jak mogę poprawić sobie to trawienie?

Witam
Pani objawy wskazują, iż mamy do czynienia z dysfunkcją wątroby lub woreczka żółciowego. Polecam kurację oczyszczającą oraz indywidualne zalecenia zdrowotno-dietetyczne, które pomogą Pani uporać się z tym dyskomfortem. Pomocne będą zioła np. mniszek lekarski oraz przyprawy, np. kurkuma wzmacniające te organy.
Zapraszam serdecznie na wizytę skype lub telefoniczną w Gabinecie Dietoterapii, bliższe szczegóły oraz rejestracja: asbiernat@gmail.com lub tel.603 101 950 pozdrawiam serdecznie